Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Sąd: Wójt Terespola kłamcą lustracyjnym

Utworzony przez simply, 24 maja 2012 r. o 14:53
Wow przekaz podprogowy widzę to proszę Partia Ludowa z nazwy i definicji kto w z Gminy był kandydatem nr1 , kto wisiał na plakatach , co wspólnego ma z ziemią (za paznokciami jej nie ma na bank) , kogo z miejsca związanego z partią Ludową wyprowadzał CBŚ , a poparcie w gminie uzyskała szalone normalnie wszyscy na nią głosowali. NIE MAM FOBII ZWIĄZANYCH Z JANKIEM ORAZ JEGO RODZINĄ nie jestem sympatykiem żadnej partii ot taki muzułmanin zwykły :)
gall napisał:
Dlaczego Danieluk z Paderewskim nie zmieniją oblicza gminy Janów POdlaski, Kodeń ???? Odp. KASA
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wiolka napisał:
masz rację =zrobił coś przy okazji -bo robić cokolwiek musiał-który wójt nie robi? i Dereczance są chodniki i do Kijowca autobus zajeżdża i Lipnicy wywożą smieci ale co zrobił takiego wielkiego ? jakie to te nadzwyczajne zasługi?palma w Kobylanach?czy ten stawik w kobylanach?czy sztuczny śnieg w Kobylanach -jak masz kasę -możesz mieć i palme i staw i śnieg - a zawsze powtarzam ,że bardzo nadaje sie do sejmu -jakby wszedł na mównicę to paplałby bez końca -a im więcej papla tym mniej wiadomo o co chodzi -a jemu właśnie o to chodzi -bo nigdy jeszcze nie słyszałam precyzyjnej odpowiedzi na jakiekolwiek pytanie -zawsze pół godziny wywodu zupełnie nie na temat --nie wiem co ludzie w nim widza -chyba jedynie jakies korzyści -a to praca a to jakieś korytko radnego a to naczelnika straży -gdzie nawet syn jest zatrudniony na jakiś tam część etatu a normalnie zatrudniony w innej miejscowości a mieszka jeszcze w innej -ale jest pomysł i propozycja -trzeba korzystać
Proszę mojego Wodza nie zaczepiać on jest najlepsiejszy, najpiękniejszy i najmądrzejszy, kocham go i codziennie wieczorem składam czołobitny pokłon dla jego wizerunku, który wisi nad moim łóżkiem, ponieważ nie śmiem wpatrywać się w jego promienne oblicze. W ciepły dzień lubię posiedzieć pod palmą, a w zimowe poranki poszusować po stoku, gdyby nie on nie miałbym takich atrakcji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gminniak napisał:
Proszę mojego Wodza nie zaczepiać on jest najlepsiejszy, najpiękniejszy i najmądrzejszy, kocham go i codziennie wieczorem składam czołobitny pokłon dla jego wizerunku, który wisi nad moim łóżkiem, ponieważ nie śmiem wpatrywać się w jego promienne oblicze. W ciepły dzień lubię posiedzieć pod palmą, a w zimowe poranki poszusować po stoku, gdyby nie on nie miałbym takich atrakcji.
My nie zaczepiamy my prosimy Janku dość wystarczy ! A szkoda ze cię nie zabrał do Częstochowy w ubiegłym roku byli wszyscy i nawet szanowna mamusia radnych przepytała po drodze co od Krzysia chcecie , wy te wredne i te dobre , ale się poprawili po pielgrzymce Towarzystwo wzajemnej adoracji a jeszcze Geni jakiś medal dać bo też ja wszyscy kochają z serii zasłużona dla gminy . Janek też powinien dostać coś z orderów , na razie takich nie wymyślali lub o nich zapomnieli
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cały czas jestem tego samego zdania - żadna to postać- krzywdzaca wręcz mieszkańców na których zeruje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Koki napisał:
Znam Podlasie, znam Iwaniuka, znam inne samorządy. Podkreślam jeszcze raz, że jest On wyjątkowo operatywnym wójtem. Wójtem myślącym "do przodu" dbającym o swoich mieszkańców. Możliwe, że obok tych pozytywów ma także wady /jak każdy czlowiek/. Dostrzegać nalezy jednak proporcje. G....o mnie obchodzą wczesniejsze Jego poczynania, o których mało wiemy. Przede wszystkim jak szkodził ludziom lokalnego środowiska, na ile robił to z pobudek ekonomiczno-karierowiczowskich. Czytających proszę o jedno, nie kwalifikujcie mnie, jako autora tego wpisu, do Jego koleżków, pracownika ówczesnych służb, czy uczestnika lokalnych układów. Bez Iwaniuka gmina byłaby zapyziałym zaściankiem na końcu świata, to jest dla mnie oczywiste. [/quote] [quote name='Koki' timestamp='1338361249' post='635112'] Znam Podlasie, znam Iwaniuka, znam inne samorządy. Podkreślam jeszcze raz, że jest On wyjątkowo operatywnym wójtem. Wójtem myślącym "do przodu" dbającym o swoich mieszkańców. Możliwe, że obok tych pozytywów ma także wady /jak każdy czlowiek/. Dostrzegać nalezy jednak proporcje. G....o mnie obchodzą wczesniejsze Jego poczynania, o których mało wiemy. Przede wszystkim jak szkodził ludziom lokalnego środowiska, na ile robił to z pobudek ekonomiczno-karierowiczowskich. Czytających proszę o jedno, nie kwalifikujcie mnie, jako autora tego wpisu, do Jego koleżków, pracownika ówczesnych służb, czy uczestnika lokalnych układów. Bez Iwaniuka gmina byłaby zapyziałym zaściankiem na końcu świata, to jest dla mnie oczywiste.
no piszesz masło maslane -rzygać się chce -na czym polega jego wyjątkowa operatywność? Jestem przekonany że przegrałby te wybory z kretesem -tylko że nie było odpowiedniego kandydata ot to jest to -Paderewski może i by wygrał tylko zaczęli pieprzyc o połączeniu gminy z miastem i ludzie sie wystraszyli -wybrali tzw mniejsze zło- teraz dac dobrego kontrkandydata i Iwaniuka ni ma -na 10000% pleci z wiatrem Już się mówi że podstawi swoją żonkę ale może ludzie będą pamietali jej poczynania na terminalu CBŚ chyba swego czasu tam zawitało a bądź pewien że właśnie ZA a nie Bez Iwaniuka gmina JEST zapyziałym zaściankiem na końcu świata, to jest dla mnie oczywiste. mało wiesz -nie masz pojęcia jak się wyrażają przyjezdni którzy odwiedzają okolice poza Kobylanami , nie masz pojęcia jak się wypowiadają ci którzy chcieli otworzyć biznes na WOCu -a działki wokół nowego niby ratusza należą do.... kogo?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchajcie ludzie z Małaszewicz Osiedla czytałem ostatnio wasz portal i powiem tak CIESZYCIE SIĘ ZE ŚCIEŻKI ROWEROWEJ I DROGI ! D ostaliście ja za free ale wasz wspaniały Janek ma inne plany ZABRAĆ WSZYSTKIE SPÓŁKI Z MAŁASZEWICZ dać im nowe wspaniałe lokum w Kobylanach nowe centrum biurowo usługowe przy wójcie to taka nowa zabawka za waszą kaskę dla szanownej małżonki w zamian za terminal Nie wierzycie popytajcie staniecie się zapleczem taniej siły roboczej . To jest operatywność Janka . W tym szkopuł ze na górce w Kobylanach to są tereny historyczne tak piszą na facbooku i innych takich , ponoć Janek nie mało się napoci by od historycznić ten teren ale po wolut ku da radę . Cieszcie się inwestora wam zdobędzie na socjalny Co wam jeszcze obieca , wasz radny jest solą w oku Janka ale poparcia to on nie ma , a Janek traktuje takich no wiecie jak . WSZYSTKIE DROGI PROWADZĄ DO KOBYLAN !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
achmed napisał:
My nie zaczepiamy my prosimy Janku dość wystarczy ! A szkoda ze cię nie zabrał do Częstochowy w ubiegłym roku byli wszyscy i nawet szanowna mamusia radnych przepytała po drodze co od Krzysia chcecie , wy te wredne i te dobre , ale się poprawili po pielgrzymce Towarzystwo wzajemnej adoracji a jeszcze Geni jakiś medal dać bo też ja wszyscy kochają z serii zasłużona dla gminy . Janek też powinien dostać coś z orderów , na razie takich nie wymyślali lub o nich zapomnieli
Gienia medal i tytuł honorowego mieszkańca przecież otrzymała - trzymaj się faktów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A o co wam chodzi maluczcy zazdrośnicy, czego wam brakuje oprócz szczęścia w życiu? Zamiast współczuć człowiekowi sukcesu z którego my korzystamy, tak jakbyście cieszyli się z cudzego potknięcia. A jeden to już sąd dał ciała, kto był w sądzie ten wie ,że to ze sprawiedliwością niewiele ma wspólnego!!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te zazdrościuchy to albo obce albo współczesne , prawdziwe agenty źle życzące mieszkańcom naszej gminy!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Teraz to wstyd na całą Polske wójt Iwaniuk jest TW.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzwon napisał:
A o co wam chodzi maluczcy zazdrośnicy, czego wam brakuje oprócz szczęścia w życiu? Zamiast współczuć człowiekowi sukcesu z którego my korzystamy, tak jakbyście cieszyli się z cudzego potknięcia. A jeden to już sąd dał ciała, kto był w sądzie ten wie ,że to ze sprawiedliwością niewiele ma wspólnego!!!!!!!!!!
Jaki Wójt , taka gmina takie państwo a w sadzie nie bywać lepiej my nie chcemy , ale ktoś tam poszedł bo chciał czyż nie i jeszcze zapowiada ze polezie . Worek pokutny trzeba było odziać i w pierś się uderzyć, bo my go tam nie ciągnęliśmy a tak żeby się pośmiać z czego Janek dostaje swą bidną pasję teraz wszystkie w gminie na jego apelację się złóżcie podatki zebrane więc i apelacja będzie udana . My agenty TW i inne musimy się trzymać razem , nie Janek !!!A achmed to na wet na Klosa by aspirował ale wiara mu nie pozwala islam taki jest . Co do Geni to sory achmet przeprosić za nieścisłości stare info ma . Bo zmienia się w tej gminie zmienia tylko ludzie ci sami Na mszę zbierajcie sołtysi , intencja szczęśliwa apelacja i żeby Janek nie okazał się Jankiem tylko Krzysiu jak od chrztu , A wy wredne i nie życzliwe przygotować furmankę obornika , nie na bełta albo perłe tylko na wieniec ze wstążką ostatnie pożegnanie i pod staro gminę , i medal przygotować jakiś . Pożegnać godnie TW Janek i transport do Kobylan mu zapewnić. Kurczę po co oglądać serial Ranczo i u pana boga w ogródku toż to pod samym nosem na żywo się dzieje Jaki zaszczyt tych ludzi kopnął , a tak na całą Polskę . Janek dość kończ waść radości i wstydu oszczędź kończ!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
achmed napisał:
Jaki Wójt , taka gmina takie państwo a w sadzie nie bywać lepiej my nie chcemy , ale ktoś tam poszedł bo chciał czyż nie i jeszcze zapowiada ze polezie . Worek pokutny trzeba było odziać i w pierś się uderzyć, bo my go tam nie ciągnęliśmy a tak żeby się pośmiać z czego Janek dostaje swą bidną pasję teraz wszystkie w gminie na jego apelację się złóżcie podatki zebrane więc i apelacja będzie udana . My agenty TW i inne musimy się trzymać razem , nie Janek !!!A achmed to na wet na Klosa by aspirował ale wiara mu nie pozwala islam taki jest . Co do Geni to sory achmet przeprosić za nieścisłości stare info ma . Bo zmienia się w tej gminie zmienia tylko ludzie ci sami Na mszę zbierajcie sołtysi , intencja szczęśliwa apelacja i żeby Janek nie okazał się Jankiem tylko Krzysiu jak od chrztu , A wy wredne i nie życzliwe przygotować furmankę obornika , nie na bełta albo perłe tylko na wieniec ze wstążką ostatnie pożegnanie i pod staro gminę , i medal przygotować jakiś . Pożegnać godnie TW Janek i transport do Kobylan mu zapewnić. Kurczę po co oglądać serial Ranczo i u pana boga w ogródku toż to pod samym nosem na żywo się dzieje Jaki zaszczyt tych ludzi kopnął , a tak na całą Polskę . Janek dość kończ waść radości i wstydu oszczędź kończ!!
Salam Alejkum. Już w Piśmie Świętym przewidziano takie okoliczności: "Niech mowa twoja będzie tak, tak, nie, nie". Proste i niewiele miejsca pozostawia do interpretacji. Allah akbar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pawlak napisał:
Salam Alejkum. Już w Piśmie Świętym przewidziano takie okoliczności: "Niech mowa twoja będzie tak, tak, nie, nie". Proste i niewiele miejsca pozostawia do interpretacji. Allah akbar.
Salam! ale to nie te pismo co cytujesz achmed koran i te sprawy cytuj to !!!! achmed nami ła taj Jankowi . Nic więcej i już więcej nic nie powie o rewolcie w gminie !!! A to co przyjacielu cytujesz na końcu to na początku powinno być i tak Allach jest wielki JANEK TEŻ , Ale jak widać prawda w oczy kole . Zabierajcie sie teraz do lizania rowu bo koparki zabiorą z Kobylan
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przyłączyć gminę do miasta, to gmina nareszcie znormalnieje pod miastowym przywództwem. Nie będzie wstydu na na cały kraj. P.S. A przynajmniej do następnej wypowiedzi Jacusia o satelitach i OSP.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dajcie młodzieży pracy...mam dwoje studiujących dzieci w Polsce....żadno nie chcę wracac...to jest dla mnie problem..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bo to jest kraj tylko przez Bolków i Jasiów i dla Bolków i Jasiów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
anonim napisał:
Przyłączyć gminę do miasta, to gmina nareszcie znormalnieje pod miastowym przywództwem. Nie będzie wstydu na na cały kraj. P.S. A przynajmniej do następnej wypowiedzi Jacusia o satelitach i OSP.
Dajcie spokój tym upiorom gmina do miasta a po co Co nas obchodzi Jacek placek inni MAMY JANKA ! on nasz guru , on nasz wzór niedościgniony, Kto by miał do niego ale by choćby zrobił coś w temacie dwa posty wyżej . A tak Janek farbowany lisek , chytrusek , z tego się śmiejemy , a jak widać obłudy tu nie brak . Janek gratulacje służby działają znów odwrócenie uwagi ale nie z achmedem taki numer . co obchodzi mnie Terespol i Jacek w nim skoro w gminie mam większy ubaw TW JANEK Jacek do Kobylan ma przyjść czy odwrotnie a taki piękny gmach a plany komu , za naszą kaskę no nie nie oddamy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
achmed napisał:
Dajcie spokój tym upiorom gmina do miasta a po co Co nas obchodzi Jacek placek inni MAMY JANKA ! on nasz guru , on nasz wzór niedościgniony, Kto by miał do niego ale by choćby zrobił coś w temacie dwa posty wyżej . A tak Janek farbowany lisek , chytrusek , z tego się śmiejemy , a jak widać obłudy tu nie brak . Janek gratulacje służby działają znów odwrócenie uwagi ale nie z achmedem taki numer . co obchodzi mnie Terespol i Jacek w nim skoro w gminie mam większy ubaw TW JANEK Jacek do Kobylan ma przyjść czy odwrotnie a taki piękny gmach a plany komu , za naszą kaskę no nie nie oddamy [/quote] [quote name='achmed' timestamp='1338464733' post='635596'] Dajcie spokój tym upiorom gmina do miasta a po co Co nas obchodzi Jacek placek inni MAMY JANKA ! on nasz guru , on nasz wzór niedościgniony, Kto by miał do niego ale by choćby zrobił coś w temacie dwa posty wyżej . A tak Janek farbowany lisek , chytrusek , z tego się śmiejemy , a jak widać obłudy tu nie brak . Janek gratulacje służby działają znów odwrócenie uwagi ale nie z achmedem taki numer . co obchodzi mnie Terespol i Jacek w nim skoro w gminie mam większy ubaw TW JANEK Jacek do Kobylan ma przyjść czy odwrotnie a taki piękny gmach a plany komu , za naszą kaskę no nie nie oddamy
wiesz,różnie może być,będzie sie odwoływał, oskarżał innych sam się wybielał a w między czasie jeszcze bardziej podszkoli następczynię-ostatnio chodzą słuchy że w najgorszym wypadku wójt Iwaniuk będzie rządził nadal jedynie pod osłoną. Na pierwszy plan wysunie "aktywistkę" z PSLu, przeciez już raz pokazała ,że może wygrać wybory co prawda nie do sejmowego koryta ale do powiatu wygrała i co poczniesz ? ten klan jest jak z marmuru !!!-nie ma mocnych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No tak ale nawet w marmurze są szczeliny , po drugie piszemy tu dla tego by ludziom pokazać jakie drugie zło wybierają i czym to się kończy . Wiem iż mocno są zaczepieni właśnie w tej partii . A jak okazuje historia najnowsza ona zawsze jest koalicjantem przy korycie . Patrzę czasami na demokracje zachodnie i nie mam chęci porównywać mentalność ludzka jest taka jaka jest i jej nie zmienimy. Jeśli powiemy ludzie wasze pieniądze są marnotrawione to nic się nie zmieni . U uwielbiam słuchać wypowiedzi w kolejce pod sklepem tam padają naprawdę szczere słowa. Jeśli się przestraszy ludzi (i tu się próbuje) Paderewskimi , Jackami i innymi to skutek to ma widoczny . Naród tutejszy jest prosty dostanie ochłap i się cieszy . Ludzie którzy mają coś kol wiek do powiedzenia niestety dawno wyjechali . Kim lepiej rządzić , wmawiać głupoty , lawirować nawet płytko puszczać ploty takimi ludźmi czy tymi co coś mają do powiedzenia ? Nie dam ręki uciąć ze wójta wybierają tylko Kobylany. Jest jeszcze Genia i inni i to właśnie jest smutne , rada gminy a ci radni to co sami się tam wzięli ja trzech naliczyłem co mogą coś powiedzieć . Są i tacy (radny z tej miejscowości ) który nie wie co mówi lub nie ma inicjatywy . Sory za grube stwierdzenie stado B....nów . sekretarz , który nawet na wykłady w szkole jest za cienki . Słuchałem jego wypowiedzi jak moje dzieciaki w szkole były czasami płakałem ze śmiechu jak słuchałem jego wypowiedzi . Ale niestety ludzie sami muszą zdecydować czy chcą mieć farbowanego liska i jego pomiot czy nie ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ps . Zaproponuję teraz coś czego nigdy nie było ! Ranking Radnych waszych miejscowości , Sołtysów nie nazwiskami a miejscowościami , Ilu z tych ludzi demokratycznie wybranych rzeczywiście reprezentuje wasze interesy robi coś dla miejscowości w których mieszkacie ? Przypomnę iż są to wybrańcy społeczności w których mieszkamy . Czy Sołtys jest tylko poborcą podatków dla Janka , czy radny ma odwagę upomnieć się o miejscowość którą reprezentuje ? Czy tylko dietki za posiedzenia i włażenie , no wiecie gdzie . Z chęcią poczytam !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 4 z 10

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...